Kurumsal

AGATE CREATIVE kimdir, ne iş yapar, nasıl yapar, farkı Nedir?

AGATE İNTERAKTİF Medya Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.Tasarım mutfağında başlayıp, gecesini gündüzüne koyan çekirdekten yetişen, heyecanlı, yaratıcı, pratik, azimli, neşe dolu kısacası şeker gibi bir ekiptir.

Biz Kimiz?

İşe başlamadan önce düşünüp taşınır, sorup soruşturur, araştırıp, yazar, çizer, tasarlar öyle yola çıkarız .Her işe ilk işimizmiş gibi düşünür o kadar önem ve değer veririz. Siz memnun olun diye, gece gündüz çalışır en ince ayrıntıları hesap eder sizi memnun edene kadar uğraşırız. tutkuyla yaptığımız işimizi, sizin markanız bizim markamız anlayışıyla en mükkemmele ulaştırıncaya kadar uğraşırız.

Kısaca bizden bahsettik. Bizde sizi merak ediyoruz. Artık tanışma zamanımız geldi. Bu sihirli ellerden çıkacak yaratıcı çizgilerden mahrum etmek istemiyoruz sizi. Agate Creative ekibi bir telefon kadar uzağınızda. Arayın gelelim ilk kahvemizi içelim ve artık start verip yola koyulalım. İddia ediyoruz ”Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak!

Neden Agate Creative?

 

Agate Creative ekibinin güzel olmayan hiçbirşeye tahammülü yok! Sihirlli ellerimiz ve çok yönlü bakış açımızla size en mükemmeli yaşatmak için tasarlıyoruz. Biz Standartlar üstü tasarımlar yaparken, maliyetleri minumuma çekmek için, tüm önlemleri alıyoruz.

 

Agate Creative sadece markanızı değil bütçenizi de düşünüyor. Amacımız minimum maliyet ile maximum verim alarak geri dönüşümlü reklam anlayışından yanayız.

 

Agate Creative olarak zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Bu sebeple projeyi bir an önce teslim etmek için işimize dört elle sarılıyoruz. Bitti mi?Hayır tabiki de! İş bitti teslim ettik! Başarımızı kutladık. Yolun sonuna gelmedik.Artık sizde Agate Creative ailesinin bir üyesi oldunuz. Biz diğerleri gibi değiliz siz istediğiniz sürece her zaman yanınızdayız.

Agate Creative Ofisi