Blog

PROMOSYON ÇANTALARI ve REKLAM

promosyon çantalar

 Firmalar tanıtım yaparken bazı reklam ve tanıtım araçlarına ihtiyaç duyarlar.

Markanızı ve logonuzu yeterince ön plana çıkarabiliyor musunuz? Baskılı “Promosyon Reklam Çantaları” tanıtımda ne kadar etkili?

Logo bir firmanın kimliğini insanların bilinçaltına taşıyabilen en önemli araçlardan biridir. Bu sebepten dolayı iyi tasarlanmış kendini ifade eden bir logonun akılda kalıcılığı da, markanın bilinirliğine de katkısı fazla oluyor her zaman.

Promosyon Reklam Çantaları ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmalara ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz sadece logonuzu ve internet adresinizi yazabilir; dilerseniz de firmanızın resmini adres bilgilerini promosyon çantanızın üzerinde kullanabilirsiniz.

Görsellik bakımında yoğun ve canlı renklerin kullanıldığı reklam çantaları daha çok ilgi çekmektedir. Logo renklerine uyumlu kenar biyeleri, körükler ve saplar promosyon çantanızın mükemmelliğini artırır.

 Kumaş kalitesine göre de değişiklik oluşturabiliyorlar. Örnek vermek gerekirse; elyaf  çanta, ithal kumaş çanta, Amerikan bezi çanta, doğal çanta, PP kumaş çanta, dokuma çanta, suni deri çantalar…

 Peki, Kimler Promosyon Reklam Çantalarını Tercih Etmelidir?

  • Yeni kurulan firmalar
  • Yeni çıkan ürün tanıtımı yapan firmalar
  • Fuarlara katılan firmalar vs.. gibi

 Aslında bu şekilde sınırlandırmadan firması olan olmayan herkes tanıtım ve reklam amaçlı bu çantalardan yararlanabilirler.

Fuarlara Katılan Firmalar: Her türlü yurtiçi ve yurtdışı fuar, organizasyon ve tanıtım konferanslarında baskılı bez çantalar, promosyon reklam çantaları ve fuar çantaları; hem firmanızın kurumsallığını ön plana çıkarır, hem katalog, broşür ve numunelerinizi müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde ulaştırmanıza sebep olur. Bu yüzden fuara katılan firmaların vazgeçemediği Promosyon Çantalar, Reklam Çantları, Bez Çantalardır.

 Konferanslar ve Şenlikler: Konferans Çantaları, Şenlik Çantaları ve Festival Çantaları genelde adetli oldukları için basit ve içeriği ön plana çıkaran çantalardır.

 Son olarak Promosyon Çanta konusunda yeni teknik olan çok renkli ofset resim baskılı çantalar tercih edilmektedir.

  |   Kurumsal Kimlik   |   Yorum Yok