Blog

Web Tasarım Fiyatları

web-tasarim-fiyat

Web Tasarım Fiyat Teklifi Nedir?

Web Sitesi Yaptırırken Fiyat Teklifi Alma ve Ücretleri

 

Profeyonel web Tasarım fiyatları en uygun fiyata sunan agate creative web site hizmet fiyatı; ve önerilen web site fiyatları, İnternette web tasarım fiyatları yazdığınızda 100 tl ‘ye 500 tl ‘ye web tasarım fiyatları yüzlerce sitede bulabilirsiniz.Ancak profesyonel Web Tasarım fiyatları Farklılık göstermektedir.

İstanbulda en iyi Web Tasarım Fiyatları ile hizmet veren agate creative web tasarım ajansı, profesyonel hizmet ve en uygun fiyat politikası ile yüzlerce kurumsal müşterisine web tasarım hizmeti vermektedir.
web Tasarım Fiyatları

Ucuz Web Tasarım Fiyatları:

Kobi ve küçük işletmeler için, profesyonel web tasarım Paket fiyatlarını, tavsiye ettiğimiz ve güvendiğimiz Firmalardan, hizmet alabilirsiniz. Web tasarım ajans fiyatları hazır paket olmadığı için özel, web tasarım fiyatları projeye özgü olarak değişmektedir. Web tasarım ajansı Agate Creative projeye özel hizmet fiyatı belirlemektedir. Çünkü hiç bir tasarım ve yazılım hazır olmadığından projenin süresi doğal olarak maliyeti belli değildir. Web tasarım fiyatını projeyi tekliflendirerek belirliyoruz. Web Tasarım Teklifi almak İçin İletişim formu ile bize ulaşabilirsiniz.

Paket Web tasarım Fiyatları

Web Tasarım hizmetini paket olarak sunan web tasarım firmalarıda bulunmaktadır. paket olarak sunulan web tasarım hizmeti fiyatları, web tasarım ajanslarına göre daha ucuz olmaktadır. Ancak paketlerin ajans kalitesinde ve özgün yazılımlar olması tabiki beklenemez. Bu tür web tasarım hizmetleri, düşük bütçeli firmalar için tercih sebebi olabilir. Unutmamanız gereken; ucuz proje ile profesyonel web tasarımının asla aynı olamayacağıdır.

 

Web Tasarım fiyatları, creative ve interactive ajanslarda, proje özelliklerine göre belirlenir:

Web site fiyatı maliyet , dolayısı ile projenin ne kadar zaman alacağına bağlı olarak hesaplanır. Standart olarak web site fiyatı hesaplamasında;
Projede; Minumum bir Creative director, 1 Adet Art Director, Grafik tasarımcı, Yazılım Mühendisi, Web Master ve Seo uzmanı çalışır.

Çalışan Maliyetleri;

Creative director: 6000 tl ile 15.000 tl arasında
Art director: 2000 tl ile 5000 tl arasında
Web master 1000 tl ile 2800 tl arasında
grafiker 1200 tl ile 2500 tl arasında
Seo uzmanı 1000 tl ile 5000 tl arasında
web developer 1300 tl ile 6000 tl arasında
çalışanların, gerçek maliyetleri yukarıdaki gibidir, her çalışanın ortalama çalışma zamanı hesaplanarak projenin maliyetini çıkartırız.

Web Tasarım fiyatları Nasıl belirleniyor?
Agate Creative olarak: Web tasarım fiyatı belirlenirken şu yol takip edilir!
Firmanın yapacağı iş analiz edilir, tasarımı yazılımı, analizi, güncellemesi, arama motoru optimizasyonu vb. ve yol haritası kabaca çıkarılır.
Firmanın ihtiyacı olan en uygun tasarım ve yazılıma karar verilir.
Tüm projeye ayrılacak ve gerekli olan çalışan sayısı ve zaman hesaplanır. Toplam Adam/gün maliyeti çıkarıldıktan sonra bize oluşan maliyete çok düşük bir kar eklenerek fiyat belirlenmiş olur.
Bu sistem ile oluşabilecek ekstra maliyetlerin önüne geçilerek en uygun fiyata iş teslim edilir. Bizim fiyat polikamız en kaliteli işi en uygun fiyata teslim etmektir.
Web Tasarım Fiyat

Web tasarım Fiyatları ; internet üzerinde google vb. arama motorlarında search ‘arama’ yaparak bulabileceğiniz birşey değildir. Web Tasarım fiyatları ajansların hizmet kalitesi ve özel stratejilerine göre farklılık göstermektedir. Öyle bir ajans aynı kurumsal web sitesine 30000 tl teklif verirken, diğer bir web tasarım firması 12 bin tl fiyat belirleyebiliyor.

  |   Genel, Web Tasarım   |   Yorum Yok